לקוחות - משרדי עורכי דין

צור קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה!

סיוע בליטיגציה דיגיטלית וראיות דיגיטליות

אנו בביס-טק מספקים מגוון רחב של שירותים למשרדי עורכי דין ביניהם: סיוע בליטיגציה דיגיטלית, עזרה במציאת ראיות דיגיטליות וכן ארסנל של כלים טכנולוגיים מתקדמים - שיעזרו בתהליך ניהול התיקים, סריקות מסמכים ואיתור טקסט במסמכים מודפסים, כמו גם איסוף ראיות קבילות.

מה היא ליטיגציה דיגיטלית?

במאה ה-21, מידע דיגיטלי הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ואנו עושים בו שימושים רבים. אחד משימושים אלו בא לידי ביטוי בעולם החוק והמשפט, שם לא פעם המידע הנכון בזמן הנכון, יכול לחשוף אור חדש על הפרשה ולבסס את הטיעונים בתיק. אולם כדי לאסוף את המידע הנכון והרלוונטי ביותר עבור התיק שלכם, יש לעבוד עם חברה מקצועית וכן עם כלים מתקדמים וייעודיים.

בהתאם לכך, ליטיגציה היא חלק בלתי נפרד מהייצוג המשפטי והיא למעשה כוללת את תהליך הטיעון בבית המשפט. ליטיגציה דיגיטלית היא הנגזרת העכשווית של תחום זה והיא כוללת את איסוף ואחזור של ראיות ממוחשבות, שחזור קבצים מחוקים, איסוף מידע ממדיות דיגיטליות או מטלפונים סלולריים, ניתוח המידע, העתקתו והצגתו בבית המשפט והכל תוך שימוש בכלים מתקדמים ובטכנולוגיות חכמות.

EDiscovery Israel

אספקט נוסף של ליטיגציה דיגיטלית הוא EDiscovery. כיום ברחבי העולם מידע רב נמצא על גבי פורמטים אלקטרוניים. אחד הפורמטים האלקטרוניים הנפוצים ביותר, בו רוב האנשים עושים שימוש פרטי, עסקי או מסחרי על בסיס יום-יומי הוא הדואר האלקטרוני. אי לכך, תכתובות בדואר אלקטרוני נחשבות לכלי ראייתי מרכזי בדיונים רבים בבית המשפט. בעזרת כלים מתקדמים וייעודיים לחקירות אי מייל (EDiscovery) ניתן למצוא ביעילות מידע שימושי בתוך המיילים השונים, לרבות בקבצים המצורפים, בדרך יעילה וחוקית - וללא הצורך לפתוח את כל המיילים לשם כך.

החל בתוכנה דיגיטלית לניהול תיקים ועד למערכת OCR לסריקת מסמכים

עורכי דין לא פעם טובעים מעומס הניירת אותה עליהם לבחון כדי לאסוף חומר ראיות, כאשר הדבר אינו שונה במקרים בהם מדובר בראיות דיגיטליות. בעזרתן של מערכות ממוחשבות ומתקדמות ניתן לייעל תהליכים, לאתר ראיות ולנהל תיקים. ניתן אף לסרוק מסמכים וליהנות מיכולות חיפוש חכמות במיוחד, אשר ללא ספק, יקלו משמעותית את תהליך איסוף המידע ויחסכו זמן יקר, באופן המהווה יתרון משמעותי על כל דרך אחרת.

אנו מעמידים לרשותכם מערך שירותי ליטיגציה דיגיטלית, אשר בכוחם לייעל ולשפר את ההליכים המשפטים בהם אתם משתתפים ולבסס את הטיעונים שלכם על ראיות דיגיטליות. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ממש כעת – ונוכל לסייע לכם במהרה!