חוות דעת מומחה בנושא מחשבים ואינטרנט.

חוות דעת מומחה במחשבים ואינטרנט

 

הליך פלילי או אזרחי שמתנהל בבית המשפט דורש חומר ראיות, אך לא פעם כדי לבסס טיעון ולהוכיח טענות שאינן בגדר עובדות יש צורך בחוות דעת מומחה. לעיתים חוות הדעת אף נדרשת עוד לפני תחילתו של ההליך המשפטי, בשלב בניית התיק וביסוס התביעה.

לעיתיhם במרכזו של הסיכסוך אם במהלכו של הליך משפטי ובין שלא, עומדת סוגייה מרכזית לגבי אמינות של ראיות דיגיטליות, לשם כך נעזרים בחוות דעת מומחה בתחום המחשוב. המומחה יכול להיות מוסכם על שני הצדדים או מטעם צד אחד.

בין אם מדובר באדם הפרטי ובין אם בגוף עסק או חברה אשר נמצאים בהליך משפטי וזקוקים לעדות מומחה במחשבים, אנשי המקצוע המומחים שלנו זמינים לכל משימה. השירותים שלנו בתחום כוללים רבדים שונים של התמחויות בעולם המחשוב והאינטרנט, לרבות ניתוח אינפורמטיבי, יעוץ בסוגיות משפטיות בין-לאומיות, עדות מומחה במחשבים בבתי משפט בארץ ובחו"ל ועוד.

מיהו מומחה במחשבים ובאינטרנט?

מומחה מחשבים ואינטרנט הוא אדם אשר הקדיש את הזמן להכיר את שלל האספקטים הטכנולוגיים והאחרים בתחום זה, שהנו דינמי ומתעדכן ללא הרף. מומחים בתחום זה מתחלקים בד"כ לשתי אפשרויות ראשיות: אדם בעל השכלה רלוונטית או לחלופין, ניסיון שווה ערך ומוכח בתחום.

לחוות דעת מומחה ישנה חשיבות מכרעת ובכוחה לסייע לבית המשפט להכריע לכאן או לכאן במקרה המדובר. אנו בביס-טק מספקים עדות מומחה במחשבים תוך הסתמכות על ניסיון ענף של למעלה מ – 13 שנים בביצוע חקירות דיגיטליות. לצוות החברה ידע רב ובקיאות בעולם הסייבר, המחשוב, החומרה והתוכנה.

כאשר מדובר בעדות מומחה במחשבים, ביס-טק היא הכתובת

לביס-טק מידת הבקיאות הנדרשת, הכלים המאפשרים איסוף ראיות דיגיטליות וכן הידע הנחוץ כדי לנתח ראיות אלו ולהפיק מהן את התובנות הנכונות. מתוקף ניסיוננו הרב בתחום באפשרותנו לספק עדות מומחה במחשבים אשר נסמכת על מידע אובייקטיבי, רלוונטי ואמין שיתמוך במקרה שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ או לקבלת פרטים נוספים אודות המשמעות של עדות מומחה במחשבים צרו עמנו קשר עוד היום!

חוות דעת מומחה