לקוחות - אכיפה

צור קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה!

הקמת תשתיות ומערכות לתוכנות לחקירת מידע דיגיטלי

ביס-טק מספקת שירותים מתקדמים בתחום החקירות הדיגיטליות לרשויות אכיפה ולגופים ממשלתיים. בין השירותים שמציעה החברה: הקמת תשתיות ומערכות לחקירת מידע דיגיטלי, תוך שמעמידה לרשותכם יכולות חקירה מהמתקדמות בעולם הטכנולוגי. ייתרה מכך, אנו מספקים הדרכות על התוכנות ומעמידים לרשותכם סיוע ותמיכה לכל אורך הדרך.

לאילו רשויות אכיפה מיועדים השירותים שלנו?

בעשורים האחרונים רשת האינטרנט החלה לתפוס מקום מרכזי בחיינו מהיבטים רבים. כולם נמצאים על הרשת: בין אם אלו אנשים פרטיים ובין אם חברות או עסקים. כתוצאה מכך ישנו מידע רב אשר נמצא חבוי מאחורי המסכים והמקלדות, מידע אשר אינו גלוי לעין כל משתמש רגיל ונחשב לכלי ראייתי בעל ערך וחשיבות.

כדי לאתר את המידע הנ"ל ולעשות בו שימוש יעיל וחוקי, יש צורך בידע וניסיון בתחום החקירות הדיגיטליות וכן בכלים מתקדמים אשר יכולים להקל ולייעל את התהליך.

ביס-טק משתפת פעולה עם רשויות אכיפה וגופים רבים ביניהם משטרה, מודיעין צבא, רשות המיסים, רשות לניירות ערך, משרד האוצר, בנקים ועוד ולכולם כאחד מציעה את מומחיות וניסיונה המקצועי רב השנים.

הקמת תשתיות ומעבדות לרשויות אכיפה: מה כלול בשירות?

אנו מעמידים לרשותכם מגוון כלים מתקדמים אשר יהפכו את תהליך איסוף המידע הדיגיטלי, ניתוחו והצגתו ליעילים הרבה יותר. אולם כדי שתוכלו לזכות להתאמה מלאה למטרות שלם, אנו נאפיין את הצרכים לעומקם ונרכיב את התשתיות בהתאם. לאחר מכן אנשי המקצוע שלנו יבצעו הדרכות שיאפשרו שימוש יעיל בתשתיות וכן נספק שירותי תמיכה בעת הצורך ולכל מטרה.

בין אם מדובר בשרתים, בין אם בחומרה או מחשוב מתקדם ובין אם בתוכנות לחקירות וניתוח מידע, אנו עומדים לרשותכם ומציעים את מיטב השירותים בתחום. לפרטים נוספים אודות השירותים שאנו מעמידים לרשותן של רשויות אכיפה בתחום חקירות המידע, צרו עמנו קשר ונשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ!