לקוחות - חברות

צור קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה!

זליגת מידע או ביצוע חקירות סייבר

עם התקדמות הטכנולוגיה, כך גם הולכות ומשתכללות האפשרויות העומדות בפני חברות כמו התייעלות, פתיחת שווקים ושיתוף מידע. כיום העולם הפך למרושת וחברות רבות עושות שימוש רב ברשת האינטרנט אם לצרכי תקשורת, אם לאחסון מידע ואם למטרות אחרות ונחוצות. טכנולוגיה מהפכנית זו הובילה אומנם לתמורות רבות אך היא אינה חפה מחסרונות ולא פעם חושפת חברות מובילות לסיכונים מהן הכי היו רוצות להימנע - כגון זליגת מידע.

מה היא זליגת מידע?

זליגת מידע היא מושג כללי אשר מתאר מקרים בהם מידע רגיש של העסק הגיע לידיים הלא נכונות. זליגת המידע יכולה לנבוע כחלק מפעולה זדונית של אחד מעובדי החברה (או לחלופין - של גורם חיצוני לה) והיא יכולה להיות תוצר של טעות תמימה הנובעת משימוש לא מאובטח במידע רגיש. לכן, בין אם מדובר ברשלנות או בחוסר ידע של אחד העובדים ובין אם בניסיון לגנוב מידע בעל ערך, ניתן להתמודד עם מצבים כאלו בעזרתה של חברה מקצועית ואף למנוע אותם כליל.

פשעי מחשב וסייבר והשפעתן על חברות וארגונים

לפשעי מחשב הכוללים זליגת מידע, ישנה לרוב השפעה ניכרת על היבטים שונים של הארגון והם אף יכולים להוביל לנזק תדמיתי וכספי. אך מלבד נזילת מידע, העובדה שהחברות בעולם המודרני מרושתות ומקושרות חושפת אותן גם לפשעי מחשב מתוחכמים יותר מאשר בעבר. פריצות למחשב לצורך גניבת מידע תחרותי או קניין של החברה, הן כבר לא מילה גסה ושומעים עליהן חדשות לבקרים.

כחברה מקצועית הפועלת למעלה מ - 13 שנים בתחום, ביס-טק מסוגלת לספק מענה איכותי ויעיל לחברות, ולהעמיד לרשותן את מיטב אנשי המקצוע והיכולות בתחום.

ביס-טק: אנו כאן לרשותכם

ביס-טק מספקת שירותים לחברות הזקוקות לעזרה בניתוח מידע בעת קיומם של אירועים חריגים כגון נזילת מידע. בין השירותים שאנו מספקים ניתן למצוא ביקורת חקירתית, חקירת פשעי מחשב, בדיקת מערכות, בדיקת לוגים, ניהול מידע, בדיקת מערכות ועוד. אנו מעמידים לרשותכם ידע מקצועי רב וכן ניסיון עתיר שנים בתחום ולרשותנו כל הכלים המתקדמים אשר יובילו לתוצאות הרצויות.

לפרטים נוספים אודות נזילת מידע או ביצוע חקירות פשעי מחשב, צרו עמנו קשר ותאמו פגישה עוד היום!