​​מומחים בהפקת תובנות ממידע רב!

Bis-tec היא חברה פרטית שהוקמה שבנת 2003 והיא חלוצה בתחום של חקירות מחשב וניתוח מידע דיגיטלי בישראל.​

Bis-tec מתמחה במתן פתרונות מתקדמים במגוון תחומים בין היתר חקירות מחשב, Ediscovery, סייבר, ניתוח מידע רב וסיוע בהליכי ליטיגציה. ​

Bis-tec היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום של חקירות מחשב ו-Ediscovery ובין לקוחותיה גופי ממשלה רבים וגופי אכיפת חוק כמו גם בנקים וגופים פרטיים שונים.

Bis-tec מייצגת בישראל חברות תוכנה מובילות בעולם בתחומי פעילותה.

ביס-טק | אודות


Bis-tec מספקת ללקוחותיה פתרונות המותאמים אישית לצרכיהם הכוללים יישום והתאמה של פתרונות כמו גם יישום והדרכה. אנו מבינים כי האתגרים בהם לקוחותינו עומדים כיום דורשים פתרונות מתקדמים ומסובכים שניתן להשיגם רק על ידי שילוב טכנולוגיה, מומחים ומתודולוגיה.

החזון של חברת BIS-TEC

לסייע ללקוחתנו להבין את המידע שברשותם באופן יעיל ואפקטיבי כך שיוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ולענות על האתגרים השונים הניצבים בפניהם.

אנו מבינים כי על מנת לעמוד בחזון עלינו להשקיע בשלושה תחומים:

לדעתנו מימוש החזון יסייע לנו להוביל את תחום הניתוח והבנה של מידע דיגיטאלי, חקירות המחשב, עולם הסייבר ונתינת סיוע בהליכי ליטיגציה ולהעמיק את מעמדנו בתור חברה מובילה בתחומי פעילותנו.

 

אנו מאמינים כי יש לשים את הלקוח במרכז ומטרתנו היא להבין את הצרכים של לקוחתנו ולשאוף לתת מענה לצרכים אלה, תוך כדי דבקות בערכים של אמינות מקצועיות ושירותיות.

 

אנו מבינים כי העולם היום הוא דינמי ומשתנה באופן מהיר, אנו מחויבים להמשיך להתפתח ולפתח מומחיות ויכולות חדשות כדי להמשיך לתת מענה לאתגרים של לקוחותינו גם בעתיד.

טכנולוגיה - אנו מבינים כי טכנולוגיה וחדשנות הן המנוע את התעשייה בימינו. אנו מחויבים ליצור שותפויות עם יצרניות הטכנולוגיה המובילות בעולם בתחומי הפעילות שלנו, כמו כן אנו מבינים כי על מנת שנוכל לתת מענה לצרכים של לקוחתנו עלנו להתאים את המוצרים ולחברם כך שיתנו מענה מותאם באופן מלא לדרישות של לקוחתנו.

מתודולוגיה - אנו מבינים את החשיבות הרבה של פיתוח מתודולוגיה ושיטות עבודה המתאימות למשימות השונות של לקוחותינו לדעתנו שיפור מתמיד של שיטות העבודה הוא המפתח לשיפור הביצועים ועמידה במטרות.

מומחים - כנותני שירותים כח אדם איכותי הוא הבסיס לקיומנו, אנו משקיעים משאבים רבים הן בגיוס, הדרכה והעצמה של עבדינו על מנת שנוכל לספק ללקוחותינו את רמת המומחיות הנדרשת מאתנו.

אודות ביס טק